Roletai ir žaliužės

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės - tai komfortas, estetika, funkcionalumas. Tolygus šviesos srauto reguliavimas (juostas galima sukti 180 laipsnių kampu), patogus valdymas, nesudėtinga priežiūra, daro šias žaliuzes daug patrauklesnes už užuolaidas ir portjeras. Vertikalios žaliuzės gaminamos iš 127 mm ir
89 mm tekstilinių juostų. Mūsų kolekciją sudaro apie 100 skirtingų audinių pagamintų Vakarų Europoje ir Amerikoje, ir ji nuolat papildoma. Bėgelis pagamintas iš aliuminio profilio ir padengtas balta spalva. Profilio aukštis 3,5 cm. Montavimas į nišos viršų ar į lubas arba per specialius kronšteinus į sieną (sieniniai kronšteinai gali būti 8, 15 ir 25 cm ilgio).
Vertikalios žaliuzės gali būti gaminamos ne tik stačiakampiams langams, bet ir trikampio, trapecijos formos.

Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės

Paprastumas, nesudėtingas montavimas, patikima konstrukcija, aukšta gamyboje naudojamų medžiagų kokybė, didelė spalvų gama. Funkcionalumas ir paprastas aptarnavimas leidžia jas naudoti individualiame ir visuomeniniame sektoriuje.

Horizontalios žaliuzės gali būti montuojamos į lubas, ant nišos, į nišą, ant lango rėmo ir tarp stiklų. Juostelių plotis 25 mm. Šiuo metu galite rinktis iš 45 spalvų.

Išorėje montuojamos žaliuzės

Išorėje montuojamos žaliuzės

Gaminama su automatiniu aukščio fiksavimo reduktoriumi, kuris suteikia galymybę pakeliant žaliuzę užfiksuoti norimame aukštyje. Žaliuzės
juostelių pasukimas - su plastikine rankenėle. Valdymas gali būti kairėje arba dešinėje žaliuzės pusėje. Žaliuzės papildomai gali būti komplektuojamos su apatiniais laikikliais (pvz. jei žaliuzė montuojama ant durų arba ant besivartančio plastikinio lango).

Tarp stiklų montuojamos žaliuzės

Tarp stiklų montuojamos žaliuzės

Valdymo mechanizmas išvedamas per lango rėmą. Žaliuzė pilnai valdoma - tiek pakėlimas, tiek pasukimas. Privalumai: padidėja lango šiluminė varža, žaliuzė daug ilgiau išlieka švari, nenaudojama kambario erdvė - lieka tuščia palangė. Trūkumai: ne į visus langus galima įstatyti.

Žaliuzės plastikiniams langams

Žaliuzės plastikiniams langams

Žaliuzės idealiai tinkančios moderniems, tiek plastikiniams, tiek mediniams langams. Atidarius langą vėdinimui, jos lieka gražiai prigludusios prie stiklo, nes turi ištemptas stygas.
Žaliuzės valdymas atliekamas grandinėlės pagalba - tiek pakėlimas, tiek kampo reguliavimas.

Medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės

Šiuolaikinio interjero puošmena apjungianti naturalumą ir šilumą - tai medinės žaliuzės. Galimybė rinktis iš 9 medienos atspalvių. Juostelių plotis 25 mm ir 50 mm. Kiekvienos juostelės storis - 3 mm. Viršutinio profilio išmatavimai 50 mm x 50 mm abiejų tipų medinėms žaliuzėms. Apatinio profilio storis - 15 mm.

Ypatingos medžio lukšto žaliuzės „FURNILUX“ . Jos skiriasi nuo klasikinių medinių žaliuzių tuo, kad juostelės yra labai plonos - tik 0,4 mm storio. To pasekoje sumažėja sukeltos žaliuzės aukštis ir pati mediena tampa laidi šviesai!

Žaliuzės VELUX firmos langams

Žaliuzės VELUX firmos langams

„VELUX“ žaliuzės iš vienos pusės yra baltos, iš kitos - padengtos „THERMO - STOP“ lako sluoksniu. Juostelių plotis - 35 mm. Žaliuzės lengvai salankioja kreipiančiosiomis, kurios tvirtinamos prie lango varčios.

Roletai (ritininės žaliuzės)

Roletai (ritininės žaliuzės)

Roletai, ritininės žaliuzės - tai vienas iš populiariausių langų uždengimo įtaisų. Roletus galima montuoti vienus arba derinti su dieninėmis užuolaidomis. Didžiulė audinių spalvų, raštų ir tipų įvairovė leidžia gaminį priderinti prie bet kokio stiliaus interjero. Roletai gali būti valdomi įvairiais būdais:
Grandinėle - truktelėjus grandinėlę roletas arba kyla į viršų arba leidžiasi į apačią.
Spyruokle - truktelėjus roletą už apačios ir atleidus jį spyruoklė susuka roletą aukštyn. Nuleidžiamas traukiant roletą žemyn iki norimo aukščio,
paleistas jis išlieka būtent toje padėtyje.

Automatiškai varikliu - roleto vamzdyje įmontuojamas variklis, kuris jį automatiškai pakelia arba nuleidžia. Valdyti automatinę pavarą galima paprastu jungikliu, nuotolinio valdymo pulteliu arba kompiuteriu.

Tinkleliai nuo vabzdžių

Tinkleliai nuo vabzdžių

Tinklelis skirtas apsaugoti patalpas nuo vabzdžių prasiskverbimo pro langus ir duris.
Pritaikius antialerginį audinį – tinklelis apsaugo tiek nuo vabzdžių, tiek sumažina žiedadulkių prasiskverbimą į patalpas ir mažina alergenų kiekį patalpose. Konstrukcija gaminama iš aliuminio, atsparūs korozijai ir ilgaamžiai. Tinklelis esantis ant lango suteikia laikyti atviras patalpos duris, pro kurias nepriskris vabzdžių, o patlpose išliks gaivus oras.

Tinklelių tipai:

tinklelis – rėmelis;
tinklelis – roletas;
tinklelis durys.