Durys

LMDP plokštė (spaustų drožlių plokštė)
PVC plokštė su raštu
Jūrinė plokštė (atspari drėgmei)
Dažyta plokštė
Ocume plokštė
Metalinės (miltelinis dažymas)
LMDP plokštė (spaustų drožlių plokštė)
PVC plokštė su raštu
Jūrinė plokštė (atspari drėgmei)
Dažyta plokštė
Ocume plokštė
Metalinės (miltelinis dažymas)
Su raštu
Be rašto
Su stiklu
Aklinos
Kairinė
Dešininė
Pagrindinė
Papildoma
Kodinė
Taip
Ne
Taip
Ne

Šarvuotos durys butui

 Šarvuotos durys butui

UAB „Golgonda“ siūlo didžiulį šarvuotų buto durų apdailos medžiagų pasirinkimą. Tai leidžia kiekvienam užsakovui išsirinkti tik jam patinkančias duris. Duryse montuojamos tik saugios spynos, kurias galima taikyti pagal kliento poreikius. Durų varčia 5,5 cm storio. Iš vidaus dedame įvairius veidrodžius. Didelis apdailos plokščių ir spynų pasirinkimas.
Šarvuotos buto durys apsaugos Jus nuo vagysčių ir suteiks Jūsų namams saugumą bei ramybę. Durys nepraleidžia garso, šalčio bei yra visiškai sandarios. Sumontavus duris galima užsakyti durų vidaus apdailą. Tad Jums nebus jokių rūpesčių dėl durų keitimo!

Šarvuotos durys namui

Šarvuotos durys namui

Nauja lauko durų gaminimo technologija leidžia pagaminti tokias duris, kurios ne tik puoštų Jūsų namus, bet ir neleistų atsirasti kondensatui vidinėje durų pusėje. Durys nuosavam namui galime pagaminti su ivairios formos stiklo paketais, seifinėmis spynomis. Lauko durims galime pasiūlyti įvairių plokščių ir spalvų. Taip pat galima dekoruoti raštais pagal Jūsų pageidavimą arba jau paruoštus eskizus. Durų varčia 5,5 cm storio.

Šarvuotos durys laiptinei - namui

 Šarvuotos durys laiptinei - namui

Tai apšiltintos metalinės durys, gaminamos iš karštai valcuoto plieno lakštų. Ši technologija užtikrina gaminio ilgaamžiškumą. Durys yra dažomos milteliniu būdu. Galimas didelis spalvų pasirinkimas, stiklo paketų montavimas, kodinės ir standartinės spynos, durų pritraukėjai, atraminės kojelės, ventiliacinės gortelės. Durų varčia 5,5 cm storio.

Vidaus durys

Vidaus durys

Vidaus durys gaminamos pagal angos matmenis.

Šios vidaus durys yra gaminamos iš medžio dulkių plokštės, užlaminuotos PVC plėvėle. Durys skirtos naudoti vidaus sąlygomis. Durys, pagamintos iš medžio dulkių plokštės, - geriausias meistrų, išmanančių savo darbą, pavyzdys. Tvirta konstrukcija bei tikra-natūrali kintančių atspalvių PVC plėvelė sukuria namuose nuoširdžią, šiltą ir jaukią atmosferą.
Durys būna aklinos arba su stiklais.

Geras kainos ir kokybės santykis, stiliaus įvairovė, stabilumas - tai pagrindiniai gaminamos produkcijos kriterijai. Siūloma gan didelė spalvų ir frezavimo raštų gama. Minėtą spalvų ir raštų įvairovę galima dar praplėsti pagal užsakovo pageidavimą. Gaminių pagaminimo terminas - 30 darbo dienų. Durų konstrukcija nėra universali, todėl užsakant reikia tiksliai žinoti durų kryptį.

Universalios standartinės durys

 Universalios standartinės durys

STANDARTINIAI MATMENYS:
(plotis x aukštis x storis)
Su stakta:
- 680x2080x140;
- 780x2080x140;
- 880x2080x140;
- 980x2080x140.

DURŲ KOMPLEKTAS:
- varčia (storis 40 mm);
- stakta (plotis iki 74 mm);
- apvadai (iš vienos pusės);
- spyna;
- reguliuojami vyriai su apdaila (3 vnt.);
- staktos yra komplektuojamos su tarpine.

Šarvuotų ir vidaus durų raštai

Šarvuotų ir vidaus durų raštai

Galime išfrezuoti ir kliento pateiktą raštą.